Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA > Menu Podmiotowe > Kompetencje > Kompetencje

Kompetencje

  Drukuj
 

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA realizuje zadania wynikające ze statutu,  stanowiącego załącznik do Uchwały nr XLVII/1453/2021 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 15 kwietnia 2021 r. w sprawie zmiany statutu jednostki budżetowej m.st. Warszawy o nazwie Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA (wcześniej: załącznik do Uchwały nr LXXIII/1991/2018 Rady m.st. Warszawy z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie likwidacji samorządowego zakładu budżetowego o nazwie Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA w celu jego przekształcenia w jednostkę budżetową).

Funkcjonowanie jednostki budżetowej m.st. Warszawy pn. Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA opiera się na zasadzie jednoosobowego kierownictwa, służbowego podporządkowania i indywidualnej odpowiedzialności za wykonanie powierzonych zadań.

Na czele jednostki stoi Dyrektor, który kieruje pracą przy pomocy do 3 zastępców i głównej księgowej.

Dyrektor działa w imieniu m.st. Warszawy, na podstawie udzielonego mu pełnomocnictwa przez Prezydenta m.st. Warszawy. Nadzór nad działalnością Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA  sprawuje Prezydent m.st. Warszawy. 

 

 
 
Wprowadził BZMW/bip.rsar 27-01-2010
Aktualizujący Miazga Karolina 27-05-2021
Zatwierdzający Miazga Karolina 27-05-2021
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 27-05-2021
Liczba odwiedzin: 5179
Rejestr zmian