Kanał Wyżej
Struktura własnościowa i majątek

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa
tel. 22 16 27 209 (sekretariat)
tel. 22 16 27 263 (kancelaria)
fax: 22 16 27 239
e-mail: biuro@aktywnawarszawa.waw.pl
 Ośrodki Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
Lp.
Nazwa Ośrodka
Adres Ośrodka
Kontakt do Ośrodka:
1
Hutnik
ul. Marymoncka 42
01-977 Warszawa
tel.: 22 16 27 380
fax: 22 16 27 381
e-mail: hutnik@aktywnawarszawa.waw.pl
2
Polonia
ul. Konwiktorska 6
00-206 Warszawa
tel.: 22 16 27 332, 22 16 27 330, 22 16 27 331
e-mail: polonia@aktywnawarszawa.waw.pl
3
Stegny
ul. Inspektowa 1
02-711 Warszawa
tel.: 22 16 27 311, 22 16 27 310
fax: 22 16 27 312
e-mail: stegny@aktywnawarszawa.waw.pl
4
Skocznia 
ul. Czerniowiecka 3
02-709 Warszawa
e-mail: skocznia@aktywnawarszawa.waw.pl
5
Legia
----------------
Legia - korty tenisowe
ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa
--------------------------
ul. Myśliwiecka 4a
00-459 Warszawa
 
e-mail: legia@aktywnawarszawa.waw.pl
-----------------------------------------------
tel.: 22 16 27 396-397
e-mail: legiakorty@aktywnawarszawa.waw.pl
 
6
Szczęśliwice
ul. Drawska 22
02-202 Warszawa
tel.: 22 16 27 300, 22 16 27 307
tel.: 22 16 27 306, 22 16 27 308
fax: 22 16 27 309
e-mail: szczesliwice@aktywnawarszawa.waw.pl
7
Solec
ul. Solec 71
00-402 Warszawa
tel.: 22 16 27 320, 22 16 27 321
fax: 22 16 27 322
e-mail: solec@aktywnawarszawa.waw.pl
8
Rozbrat-Jutrzenka
(obiekt Rozbrat)
ul. Rozbrat 26
00-429 Warszawa
tel.: 22 16 27 200, 22 16 27 201, 22 16 27 211
e-mail: rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl
Rozbrat-Jutrzenka
(obiekt Jutrzenka)
ul. Rozbrat 5
00-419 Warszawa
tel.: 22 16 27 390
e-mail: jutrzenka@aktywnawarszawa.waw.pl
9
Moczydło
ul. Górczewska 69/73
01-401 Warszawa
tel.: 22 16 27 340, 22 16 27 341, 22 16 342
e-mail: moczydło@aktywnawarszawa.waw.pl
10
Inflancka
ul. Inflancka 8
01-189 Warszawa
tel.: 22 16 27 350, 22 16 27 351, 22 16 27 352
fax: 22 16 27 359
e-mail: inflancka@aktywnawarszawa.waw.pl
11
Namysłowska
ul. Namysłowska 8
03-455 Warszawa
tel.: 22 16 27 360, 22 16 27 361, 22 16 27 362
fax: 22 16 27 369
e-mail: namysłwoska@aktywnawarszawa.waw.pl
12
Grzybowska
ul. Grzybowska 35a
00-855 Warszawa
tel.: 22 16 27 372, 22 16 27 370,22 16 27 371
e-mail: grzybowska@aktywnawarszawa.waw.pl
13
Bitwy Warszawskiej
ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 15/17
02-366 Warszawa
tel.: 22 16 27 385
e-mail: bitwywarszawskiej@aktywnawarszawa.waw.pl
14
Plaża nad Wisłą
ul. Wał Miedzeszyński 407
03-942 Warszawa
ośrodek dzierżawiony
 
 
Obiekty sezonowe Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA:
1. Lodowisko na Rynku Starego Miasta w Warszawie
2. Lodowisko przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
3. Letnia Strefa Rekreacji w Warszawie



Strona główna
Rejestr zmian
MENU
Dokumenty
Struktura własnościowa i majątek
Sprawozdania finansowe

Wersja standardowa